środa, 23 października 2013

#08 Czy tutaj się w ogóle coś dzieje?

Odcinek Ósmy
w którym zajmujemy się organizacją

Na początku zauważyliśmy, że maszyna do skupu została przeniesiona do zupełnie odnowionego magazynu pod ziemią. Wszystkie rzeczy, które mieliśmy w skrzynkach także znalazły swoje miejsce w nowym magazynie, tak więc nasz stary na pięterku już nie istnieje.

Zobaczyliśmy też nową maszynę do robienia puszek, ale niestety okazało się, że puszki w niej zrobione nie nadają się do trzymania ropy... na szczęście udało nam się zrobić jakieś inne, więc teraz możemy zasilać silniki ropą naftową.

Potem wyszliśmy na dwór i podziwialiśmy nowe panele słoneczne, które jeszcze nic nie zasilają, ale magazynujemy energię na przyszłość. Po szybkim przespaniu się wyszliśmy na balkon widokowy, z którego zobaczyliśmy nową plantację drzewek, które ostatnio znaleźliśmy w Netherze (czyli to jednak zdarzyło się naprawdę!).

Po naszym rozstaniu Ania weszła do Netheru jeszcze raz, i znalazła tam inne, dziwne drzewa rosnące do góry nogami... ale nie wiemy jeszcze, gdzie to posadzić.

Potem poszliśmy jeszcze do naszych wyssanych już jeziorek lawy, które okazało się sięgały aż do bedrocka. Okazało się, że było pod nimi strasznie dużo rubinów i innych cennych surowców, ale żadnych diamentów. Będzie to trzeba wszystko wydobyć...

Na koniec poszliśmy jeszcze polować na pszczoły, ale nie mieliśmy odpowiedniej siatki na owady. Innym razem.

zobacz ten odcinekBrak komentarzy:

Prześlij komentarz