niedziela, 4 maja 2014

#37 Mini-zombiaki atakują!

Odcinek Trzydziesty Siódmy
w którym przebywamy w ciemnych tunelach

Spotkaliśmy się klasycznie - w naszym ulubionym miejscu w magazynie, chociaż coś było inaczej... no tak, Ania znowu miała na sobie zbroję! Okazało się, że potworki zamieszkały z nami już na stałe.

Standardowo zrobiliśmy obchód po naszym domku w celu sprawdzenia, czy wszystko działa tak, jak działało i jak działać powinno. Po chwili przeszliśmy teleportem do mobgrindera/Instytutu, w którym to właśnie Instytucie zastały nas pewne zmiany.

Sam w sobie budynek główny zmienił się trochę - szczególnie jeśli chodzi o kolorowe szkło użyte w ścianach - ale poza tym, tuż obok pól do upraw eksperymentalnych powitały nas piękne, wielkie szklarnie! W szklarniach znaleźliśmy także pola uprawne, aczkolwiek rośliny tam wysiane były 'standardowe'.

Po zwiedzaniu Instytutu wróciliśmy do domu, żeby się przespać przed kolejną podróżą. Po wstaniu z łóżek zeszliśmy z powrotem na dół, ale tym razem nie do teleportów, tylko do wagoników... i zabiwszy po drodze pająka rozsiedliśmy się wygodnie, bo czekała nas dosyć długa, pełna przesiadek wycieczka na bagna.

Po drodze okazało się, że w tunelu naszej kolejki jest dość ciemno... i chętnie zamieszkują tam różne stwory...

Wysiedliśmy na bagnach, gdzie Ania wykończyła już dom rolnika na Wyspach Wieśniaczych. Szybko pozwiedzaliśmy wszystko dookoła, gdyż czekało nas jeszcze kilka atrakcji.

Z domu przeszliśmy do wioski, gdzie dalej pracują nasze maszyny wiertnicze typu 'kret'. Okazało się, że musimy im trochę pomóc - napotkały na przeszkodę nie do przejścia, jaką jest płytkie bajorko na ich drodze. Załataliśmy je trochę i maszyny mogły ruszyć dalej.

Przy okazji kręcenia się w ciemnych tunelach oczywiście zaatakowało nas kilka potworów, ale jakoś daliśmy sobie z nimi radę!

zobacz ten odcinek


> lista wykorzystanych modów dostępna jest na stronie aniapg.pl
> zobacz inne serie na kanale YouTube AniaPoGodzinach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz