niedziela, 29 grudnia 2013

#19 Budujemy domek dla NPCów :)

Odcinek Dziewiętnasty
w którym budujemy rozmnażarkę NPCów

Spotkaliśmy się z Anią na bagnach szczęśliwi, że nie zginęła ostatnio w twierdzy. Okazało się, że kopalnia, na którą wtedy trafiliśmy jest olbrzymia, więc będzie co zwiedzać na przyszłych spotkaniach.

Ale tym razem zostaliśmy na powierzchni, bo mieliśmy już dosyć chodzenia pod ziemią. Poszliśmy do wioski w celu wybudowania domu, w którym nasi wieśniacy będą mogli spotykać się na... na... na randki w ciemno. Po drodze Ania pokazała nam wnętrze góry przygotowanej na stację kolejową. Okazało się całkowicie puste, wydrążone niczym wydmuszka! Wyglądało to dość imponująco.

Wyszliśmy z góry i poszliśmy na nasze osiedle kolorowych domków mieszkalnych i zaczęliśmy obmyślać plan budowy. Zdecydowawszy, że najpierw musimy wybrać odpowiedni materiał budulcowy wybraliśmy się do naszego domu po odpowiednie drewna.

Zebraliśmy wszystko, co było lub mogło być nam potrzebne i poszliśmy z powrotem do wioski. Wybraliśmy odpowiednie miejsce i zabraliśmy się za budowę. Oczywiście musieliśmy wracać do domu po materiały, bo nie wystarczyło nam to, co wzięliśmy za pierwszym razem... strasznie dużo biegania, ale efekt powinien być zadowalający.

I był. Domek wyszedł trochę futurystyczny, miętowo-biały (do tego dach wykonany miał z bali, które wybuchały, gdy się je cięło). Oświetliliśmy go jeszcze tylko i już był gotowy do oddania w ręce wieśniaków.

zobacz ten odcinekBrak komentarzy:

Prześlij komentarz