niedziela, 1 czerwca 2014

#40 Knajpa, czy PUB?

Odcinek Czterdziesty
w którym dekorujemy pub

Spotkaliśmy się z Anią w naszym zwyczajowym miejscu i postanowiliśmy zrobić dzisiaj coś miłego dla wieśniaków z pobliskiej osady. Zadecydowaliśmy, że spodobają im się nowe biblioteczki z książkami, więc szybko zabraliśmy się do zadrukowania papieru i oprawiania go w skórę.

Jeszcze trochę pokręciliśmy się po magazynie - zrobiliśmy jeszcze między innymi lampy i zebraliśmy kolorowe płotki - po czym ruszyliśmy do wioski. Na szczęście był dzień, więc nic nie zagrażało nam po drodze, ale mimo wszystko trzymaliśmy miecze blisko przy sobie.

Przebiegliśmy głównym traktem prosto do podziemnej knajpki; wyprosiliśmy wszystkich ładnie ze środka, bo chcieliśmy trochę udekorować... ale jak zwykle nikt nas nie słuchał i kilku panów i tak stało pod ścianą, nadzorując każdy nasz ruch. Oraz robiąc inne... rzeczy.

Skoro już i tak tam stali, postanowiliśmy ich od razu zatrudnić jako barmanów... książeczkę Sanepidu wyrobią sobie później.

Oczywiście zabrakło nam materiałów na zrobienie mebli i musieliśmy wrócić do domu... przynajmniej nie byliśmy daleko. Zaopatrzywszy się we wszystko, co mogło być nam jeszcze potrzebne, wyposażeni w siedem plecaków poszliśmy z powrotem do wioski, prosto do pubu. Ustawiliśmy mega ciężkie stoliki z czystego żelaza, żeby jakiś przypadkowy osadnik nie wyniósł ich sobie do domu... żeby jednak było trochę bardziej przytulniej, położyliśmy na nich czerwone obrusy.

Na koniec popsuła nam się kamera, więc nie udało się nagrać wszystkiego! Przeklęte ustrojstwo!

zobacz ten odcinek

2 komentarze:

 1. Hej Aniu. Knajpa wyszła Ci zacna, albo raczej klub podziemny :) A mam takie pytanko, bo chyba jestem ślepa i nie wiem gdzie to jest napisane. Jak nazywają się Twoje nowe texturki?? :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za zwrócenie uwagi na textury :)
  Już w 38 odcinku mówiłam, że w opisie do filmiku będzie link do textur i oczywiście zapomniałam wpisać. Ale już to poprawiłam i już teraz w opisach do odcinków, gdzie są nowe textury są linki do strony, z której się pobiera :)
  Dzięki jeszcze raz :)

  Textury: Soartex Fanver http://www.minecraftforum.net/topic/824150-17x-soartex-fanver-smooth-and-clean/

  Ania

  OdpowiedzUsuń