sobota, 9 listopada 2013

#12 Ja walczę ze stworami!!!

Odcinek Dwunasty
w którym walczymy też poza Netherem

Spotkaliśmy się w magazynie, gdzie Ania przygotowała wszystkie rzeczy potrzebne do zrobienia portali łączących nasz dom z nowym mobgrinderem. Trochę nam zajęło ich wykonanie (trudna receptura...), ale kiedy w końcu nam się udało ustawiliśmy jeden w naszej piwnicy. Niestety żeby ustawić drugi musieliśmy jeszcze raz pójść na miejsce "z buta"...

Zapadał już zmrok gdy dotarliśmy na bagna, więc trochę się strwożyliśmy wiedząc, że w każdej chwili może nas coś zaatakować. Przerażały nas nawet zwykłe krowy czające się w ciemnościach. W końcu, przechodząc przez pustynię natknęliśmy się na zombiaka i jego pająka, które padły zaskakująco szybko. Niestety większe problemy stwarzały nam szkielety, które ostrzeliwały nas zewsząd, dodatkowo przepychając na inne potwory.

Ogólnie sporo tego było. Chyba długo czekały, żeby nas pożreć.

Udało nam się nie polec (chociaż z wystającymi nam z pleców strzałami wyglądaliśmy jak jeże) i w końcu dotarliśmy do naszego mobgrindera (jakby walk z potworami było nam mało!). Wykopaliśmy szybko prowizoryczny dołek, w którym umieściliśmy rdzeń naszego portalu. Zapaliliśmy go i przeszliśmy... do naszego domu! Wszystko działa jak należy.

Na koniec wróciliśmy przez portal na bagna i obejrzeliśmy dziurę wykopaną pod mobgrinder. Była dość przytłaczająca...

zobacz ten odcinekBrak komentarzy:

Prześlij komentarz