niedziela, 3 sierpnia 2014

#49 AniaPG jest zachwycona znaleziskiem ;)

Odcinek Czterdziesty Dziewiąty
w którym siedzimy pod ziemią

Spotkaliśmy się tym razem w nowym domu nad morzem. Szybko obejrzeliśmy dość skąpo umeblowane pomieszczenie, w którym się znajdowaliśmy i wyszliśmy na zewnątrz. Dotarliśmy na nadmorski cypelek, gdzie dalej stały pozostałości po naszym pierwszym obozowisku i szybko omówiliśmy plany na przyszłość...

Po krótkiej debacie przygotowaliśmy się do podróży do tajemniczego miejsca, które Ania znalazła kopiąc dziurę pod nowym domem. Zanim jednak zeszliśmy pod ziemię obejrzeliśmy górę, na której stał domek dookoła by sprawdzić, czy aby na pewno jest to solidna góra (Ania cały czas nie chciała nam nic powiedzieć, a nas aż zżerała ciekawość!)

W końcu zeszliśmy pod ziemię, do tajemniczego miejsca, które okazało się być... zagubioną kopalnią! Postanowiliśmy trochę sobie pozwiedzać.

Łatwo nie było, bo co chwilę wpadaliśmy na "patrole" wściekłych potworów i gubiliśmy drogę... ale nic, z czym nie dalibyśmy sobie rady! Zagłębialiśmy się coraz bardziej, aż z kopalni przeszliśmy do jaskini... po drodze zaktualizowaliśmy bazę wirusów...

Wróciliśmy na chwilę na powierzchnię, żeby odetchnąć świeżym powietrzem i uzupełnić braki w wyposażeniu, po czym znowu wskoczyliśmy pod ziemię. Tym razem ruszyliśmy jednak w drugą stronę i... zrobiliśmy kółko do miejsca, w którym i tak już byliśmy. Orientacja w terenie pod ziemią - mierna.

W końcu przekopaliśmy się do jakiegoś rejonu, w którym jeszcze nas nie było i eksplorowaliśmy dalej.

W końcu, po długich godzinach krążenia po tunelach... znaleźliśmy skrzynkę! Wspaniałą, piękną skrzynię, pełną... skarbów? Ale co to ma być!?

zobacz ten odcinek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz