niedziela, 20 lipca 2014

#47 Droga nad morze ;)

Odcinek Czterdziesty Siódmy
w którym idziemy nad morze

Spotkaliśmy się znowu w magazynie (powoli wchodzi nam to w nawyk!) i od razu zaplanowaliśmy sobie wycieczkę nad morze... skąd piechotą przejdziemy z czerwonymi pochodniami, by wyznaczyć drogę z nowego domu (który pewnie tam postawimy) do naszego drzewa.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów do naszych plecaków i przespaniu się, z mieczami w ręku wyszliśmy na zewnątrz (nawet nam żaden pająk na głowy nie spadł). Poszliśmy drogą prosto do wioski, przywitaliśmy się ze wszystkimi i wyszliśmy z osady zaraz obok basenu. Od razu zaczęliśmy zostawiać po sobie 'okruszki' (czerwone pochodnie), dzięki którym może się nie zgubimy.

Szliśmy dość spokojnie, aż nie napotkaliśmy wielkiego urwiska... z którego musieliśmy zeskoczyć i kontynuować wędrówkę trochę niżej. Pozostaje nam mieć nadzieję, że uda nam się jakoś wrócić na górę.

W końcu, po wielu godzinach podróży dotarliśmy w upragnione miejsce nad morzem! Od razu rozstawiliśmy tymczasowe obozowisko - skrzynie, piecyk i łóżko. Niedługo postawimy tory na drodze, którą tu doszliśmy - ale na to nie czas w tej chwili.

Teraz trzeba odpocząć. Ach, morze...

zobacz ten odcinek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz